Українці можуть подавати документи на візу в онлайн режимі з дозволу Кіпру

Дуже часто ми відмовляємося від відпочинку за кордоном тільки через складнощі з візою, хоча туристичні агентства пропонують допомогу з її відкриттям, але все ж ми іноді хочемо самі розпланувати свій відпочинок. Саме для вас є хороша новина – Кіпр дозволив громадянам України подавати документи на візу онлайн.

Варто відзначити і те, що візи в країну сонця і любові стали безкоштовними. Українці можуть подати всі необхідні документи через сайт і отримати відповідь. Костянтин Грищенко, міністр закордонних справ, написав про це у своєму блозі на сторінці Twitter. Він розповів , що нарешті була досягнута принципова домовленість про лібералізацію візового режиму між Україною та Кіпром.

Основна суть спрощення, за його словами, це можливість подавати необхідні документи на одноразову національну візу в онлайн режимі. Вам не потрібно витрачати час на відвідування посольства, адже віза стала електронною та абсолютно безкоштовною. Кіпр є членом Європейського союзу, але все ж дозволив українцям більш просто відвідувати країну і планувати відмінну відпустку або ділові поїздки.

0