Кіпр спростив для громадян України візовий режим

Не так давно правління Кіпру вирішило впровадити для громадян нашої країни режим «Про-віза». Евагорас Вріонідіс, посол Кіпру в Україні, повідомляв про це на прес-конференції. Він зазначив, що вони сподіваються, що режим «Про-віза» буде введено для українців і дозволить їм відкрити для себе всю красу Кіпру.

Такий механізм перетину кордону схожий на той, що доступний для громадян Російської Федерації. У першу чергу – це можливість подачі заявок на отримання візи в онлайн режимі, тобто в електронному вигляді. Це не тільки дозволить вам скоротити час, витрачений на пошуки консульства і поїздки до нього, а й має спростити весь процес.

Будемо сподіватися, що тепер українці зможуть відвідувати цю сонячну країну більш часто, так як отримати візу буде набагато простіше. Тепер ви можете сміливо відкривати візу самостійно і вирушати в подорож без допомоги турагентів. Тепер туристу необхідно просто заповнити анкету на офіційному сайті посольства, відправити її за вказаною адресою на електронну пошту, а в період 24 годин ви вже отримаєте підтвердження, яке і представляється при перетині кордону.

0