Острів любові Кіпр – найкраще місце для молодят

Найпрекрасніший час після весілля – це медовий місяць. Хоча в такий час «з милим рай і в шалаші», але варто погодитися, що більш підходящого місця для проведення медового місяця, ніж Кіпр знайти важко.

Є безліч переваг, які перед молодятами відкриває цей острів кохання. Почнемо з найбільш очевидно – саме тут найбільш довге літо в Європі. Це означає, що незалежно від того, коли ви плануєте відсвяткувати своє весілля, майже цілий рік на Кіпрі можна буде насолодитися сонячними днями і ясним небом.

Крім того, Кіпр не даремно називають «островом кохання». Саме тут за легендою вийшла з піни Афродіта, що робить цей шматочок суші абсолютно особливим для багатьох закоханих пар. Особливої романтики додають найчистіші пляжі і блакитні води морів. Також вас чекають найбільш розкішні в Європі готелі, які здатні створити для вас найбільш романтичну атмосферу.

До ваших послуг тут найрізноманітніші розваги, які припадуть до душі кожному, дегустаційні тури по виноробству, екскурсії на яхтах, велопрогулянки по романтичним куточкам острова і зачаровуюча природа.

Кращим місцем для молодят Кіпр був номінований після численних опитувань. Якщо ви все ще в цьому сумніваєтеся, то вирішуйте зробити собі і своїй половинці найромантичніший відпочинок і вирушайте на острів кохання Кіпр .

0