Оперний фестиваль Афродіти і фестиваль античної драми в Пафосі

У Пафосі щороку організовують оперний фестиваль (у перші вихідні вересня). Він приваблює до себе всіх поціновувачів оперного мистецтва. Починаючи з 1998 року оперні фестивалі тут вже стали вважати традиційними. Присвячують кожен з них богині любові – Афродіті. На його сцені звучать не тільки найвідоміші оперні твори, а й найцікавіші експерименти видатних музикантів.

У Пафосі, на площі перед древнім фортом, проводять цей фестиваль, який проходить три дні. Для участі в ньому запрошують найвідоміших оперних співаків з усього світу. А репертуар підбирають такий, щоб глядачам було цікаво заглибитися в цю найпрекраснішу музику.

У літній період, а саме в липні і серпні, Пафос тішить своїх мешканців та гостей міста унікальними постановками грецької драми. Адже одна з найбільш популярних і улюблених розваг греків у древні часи – це театр, а сьогодні антична драма просто стала легендою, яку не можна забувати. Це унікальна можливість насолодитися такого роду мистецтвом, яку не варто упускати.

Стародавній театр Одеон при світлі смолоскипів і свічок дозволяє зробити класичні драматичні постановки. Особливий колорит цим виставам дає те, що вони проводяться древньогрецькою мовою. Навіть, якщо ви не розумієте тексту, вам буде дуже цікаво спостерігати за грою акторів, які передають вражаючі емоції, створюють особливу атмосферу і відчуття, що ми торкаємося самої історії.

Фестиваль драми вважається міжнародною подією, тому багато відвідувачі Кіпру їдуть спеціально, щоб відвідати вистави. Крім того, ролі грають найсильніші актори, які здатні передати грецьку драму в усій її величності.

0