Деякі поради для туристів. Частина 2.

Є ще декілька рекомендацій для тих, хто бажає відвідати острів сонця Кіпр.

Тут дуже багато комарів, особливо в нічний час. У багатьох готелях встановлюють спеціальні машинки проти комах, якщо ж у вас її не виявиться, то не варто скупитися, краще придбати її самостійно. Також завжди майте в запасі креми-репеленти проти комах. Ви можете і те й інше придбати в аптеках і в багатьох супермаркетах. Якщо ж у вас виникають які-небудь алергії, то слід звернутися до лікаря.

Кіпріоти дуже привітний народ, тому ви можете сміливо звертатися до них за допомогою. Вони не просто допоможуть вам легко вирішити ваші проблеми, але й подарують заряд позитивних емоцій.

Щодо чайових на всьому острові є досить чітке правило – їх чекають в усіх закладах. Навіть у ресторанах і тавернах, де в рахунок включено 10% за обслуговування, офіціант буде чекати чайових. Якщо офіційно в рахунок не включають надбавок (наприклад, на поїздку в таксі), то слід залишити від 5% до 10% від повної вартості послуги. Якщо ви обмежитеся лише дрібними грішми, то ніхто нічого вам не скаже. Деяку суму слід залишити і покоївкам в готелях.

На Кіпрі завжди потрібно пам’ятати про сонце, яке особливо сильне з 11:00 до 15:00. Весь час наносьте захисний крем на шкіру, особливо після купання, а також пийте якомога більше води протягом дня і вкривайте голову. Якщо ви хочете викупатися в цей час спекотного сонця, то варто зробити це в футболці, щоб захистити спину і плечі. Не забувайте брати з собою багато безалкогольної рідини, коли вирушаєте на прогулянку.

Кіпріоти дуже цінують воду, особливо в літній період, тому поводьтеся з нею дбайливо. Вам подякують, якщо ви будете приймати душ, а не ванну, і не будете забувати закривати всі крани. Вся вода на Кіпрі дуже ретельно перевіряється.

0