На Кіпр «дикарем». Частина 1.

Ми намагаємося зібрати на сайті всю необхідну інформацію про цей сонячний острів, щоб максимально спростити ваші пошуки ідеального місця для відпочинку. У цій статті ми вирішили зібрати кілька порад для тих туристів, які віддають перевагу відпочинку «дикарем» і не бажають зв’язуватися з туристичними агентствами і прив’язувати себе до стандартних програм відпочинку.

Це досить простий спосіб трохи заощадити і провести на Кіпрі трохи більше часу, ніж можна було б дозволити собі при відпочинку в дорогих готелях через турагентства. Перше, що вам знадобиться – оформити візу і прочитати всі правила перетину кордонів острова. Для цього, вам просто потрібно зайти у відповідні розділи нашого сайту.

Наступний важливий крок – житло. Звичайно ідеальний варіант для відпочинку «дикарем» – кемпінг. Тут їх досить багато і за мінімальну плату ви зможете відпочити майже біля самого моря. Більш комфортний варіант для сімейного відпочинку – оренда квартири, це вам обійдеться близько 350-600 євро на тиждень, але вам не потрібно буде оплачувати кількість місць, головне знайти кімнати, де всі зможуть розміститися. Якщо ж компанія зібралася величезна, то є можливість орендувати віллу, що обійдеться близько 900-1500 євро на тиждень, але при цьому там зможуть відпочивати багато людей одночасно.

Щодо подорожей по острову. Дуже зручно орендувати автомобіль, тут можна виконати це без проблем, варто тільки звикнути до лівостороннього руху. Якщо ж гроші хочеться потрать на щось більш приємне, тоді можна абсолютно спокійно пересуватися на таксі або автобусах. Таксі може з комфортом розмістити до 4 осіб, що також зменшує витрати. Автобус обійдеться вам близько 1 євро за людину на одноразовий проїзд, але ви можете купити денний або тижневий абонемент, що дозволити заощадити.

0