Гірськолижний сезон відкрито на Кіпрі

Тільки в кінці грудня на Близькому Сході, східній частині Середземного моря і в Європі, почався досить сильний снігопад. Саме це стало причиною відкриття на острові Кіпр нового гірськолижного сезону. Варто нагадати, що тут тільки один курорт, який розташувався на горі Олімп. Він був побудований ще в ті часи, коли острів вважався британською колонією.

Саме тут кіпріоти, які не мають можливості відвідати в зимовий час Альпи або Ліван, розташований по сусідству, люблять проводить свій активний відпочинок. А цей снігопад залишив досить хорошу товщину снігу на схилах Олімпу, тому його назвали кращим у цьому сезоні.

На курорті Тродос працює чотири траси, але поки відкрили тільки половину з них, а точніше: Сонячну Долину, яка доступна з підйомника Афродіти, і Північну Стіну 2, доступну з підйомника Гери.

Якщо ви вирішили відпочити на Кіпрі і покататися на лижах, то це єдиний варіант для вас. Для отримання доступу до відкритої лижної зони вам необхідно буде заплатити 20 євро. Якщо ж вам знадобиться орендувати спорядження, то варто відкласти на це ще близько 17 євро. На височинах товщина снігу поки сягає від 20 до 60 см, а температура близько двох градусів нижче нуля.

Можна зробити тільки один висновок – збираємося на Кіпр, щоб прокататися на лижах.

0