Зв’язок

На острові Кіпр телекомунікації обслуговує компанія CYTA. Саме вона забезпечує не тільки внутрішній, але і міжнародний сервіс: телефонний, телексний, факсовий та мобільний зв’язок (NMT 900 і GSM), а також передача даних, пейджинг, Інтернет та все інше. Абсолютно всі телефонні розмови на Кіпрі оплачуються.

У вас є можливість подзвонити з переговорного пункту, з телефону-автомата, з номера в готелі. Але не варто переживати, якщо таксофона не виявилося поблизу, ви можете зайти в будь-яке кафе чи магазин, що опинилися на шляху і попросити дозволу подзвонити. Можете повірити – вам не відмовлять. Як і в інших курортних країнах, з номера готелю подзвонити буде набагато дорожче, ніж з таксофона або приватного телефону.

Якщо вам потрібно відправити факс, то доведеться зайти на пошту або на рецепцію готелю (але не всі готелі надають таку послугу). Телефони-автомати є двох видів – на гроші або на картки (Telecard), які можна купити в будь-якому сувенірному магазинчику, кіоску, банку або на пошті. Вартість картки 3, 5 і 10 фунтів, залежно від наданого часу розмови.

Природно, що тут працює стільниковий зв’язок у роумінгу, але коштувати це вам буде набагато дорожче. Навіть якщо ви хочете використовувати мобільний телефон, то краще вже використовувати картки тутешніх операторів мобільного зв’язку, що обійдеться вам дешевше.

Можна використовувати і пошту, яка тут працює із завидною точністю, ніколи не затримуючи ваші посилки і листи. Відділення можна знайти в кожному місті і навіть маленьких селищах. У святкові та вихідні дні – пошта закрита.

0