У місті Пафос працює гаряча лінія для туристів

Кіпр – це острів, який дуже багато робить задля покращення умов відпочинку туристів. Кіпрське місто Пафос не є винятком, і так само хоче зробити відпочинок туристів максимально приємним і спокійним.

На думку багатьох, ще донедавна одна з найбільш дратівливих для туристів проблем була – нав’язливість зазивак з вулиць міста. Саме це стало причиною відкриття в місті Пафос гарячої лінії, яка працює для туристів, котрі можуть повідомити по ній про факти подібного роду докучань.

Якщо ви потрапили в подібну ситуацію, то можете зателефонувати за коротким номером 199 або за телефонами +26 806 049 і 26 806 060. Це повідомлення буде анонімним і приймається в будь-який час доби, як повідомив Вісник Кіпру.

У свою чергу місцева поліція і влада обіцяють як – можна більш оперативно реагувати на подібні сигнали. За допомогою повідомлень туристів вони хочуть позбавити вулиці міста від дуже настирливої «живої реклами», яка явно не може бути приємною. Крім цих повідомлень, туристи можуть подзвонити з приводу будь-яких порушень власних прав. У такому випадку ви отримаєте кваліфіковану консультацію і допомогу у разі потреби.

0