На Кіпрі відбувається боротьба з недобросовісними таксистами

Напевно, в будь-якій країні є історії про те, як недобросовісні водії таксі намагаються заробити так званий «лівак» на туристах. Міністерство транспорту Кіпру також звернуло увагу на те, що місцеві таксисти дозволяють собі не включати лічильники та запитувати за поїздку захмарні суми. Особливо, якщо бачать, що туристи погано розуміють мову або зовсім не орієнтуються в місцевих цінах і відстанях. У свою чергу така недобросовісна робота водіїв таксі приносить величезної шкоди туристичному іміджу Кіпру.

Для того щоб забезпечити Кіпр від такого роду проблем, співробітники транспортного департаменту намагаються регулярно проводити несподівані перевірки. Після таких перевірок до таксистів – порушників застосовують дисциплінарні покарання. Відповідно до чинного законодавства Кіпру для недобросовісних таксистів приготовлено покарання у вигляді штрафу в розмірі до 850 євро або ж позбавлення ліцензії на чітко визначений термін .

Крім несподіваних перевірок і покарань, кіпріоти пропонують пройти навчальні семінари для таксистів, які мають мету – донести необхідність дотримання кодексу етикету професії.

Варто зауважити, що громадський транспорт на Кіпрі дуже слабо розвинений, тому на кожного жителя припадає мінімум одна машина. Адже звичайне таксі – це дуже зручно і не дуже дорого.

0