Клімат і погода

Місце, де цілий рік світить сонечко і робить все навколо яскравим – це саме острів Кіпр. У Середземномор’ї Кіпр вважають символом ідеальної погоди, адже тут практично весь рік ідеальні кліматичні умови. Дуже рідко можна застати різкі перепади температур, а це може означати тільки одне – ви зможете чудово відпочити на Кіпрі абсолютно в будь-який час року. Це морське купання, або ж відвідування пам’яток та фестивалів круглий рік.

На Кіпрі спекотне літо і помірна зима. Влітку середня температура коливається від 25 до 35 градусів, а ось взимку – від 17 до 190С. Зима тут досить м’яка і дуже коротка, але іноді навіть випадає сніг. 320 сонячних днів в році чекає вас на цьому яскравому острові, тому купальний сезон відкрито майже цілий рік.

Літо тут з травня по жовтень і в цей період досить спекотно, тому варто подорожувати з ранку або після обіду, а на пляжі використовувати захисні засоби від сонця. Але ідеальною буде прогулянка по гірських масивах, яка подарує прохолоду і захоплюючі подорожі.

Ідеальною порою для відпочинку стане осінь, тут тепло і сонячно в цей період. Тоді ідеально можна насолодитися купанням і відпочинком на пляжі, а також екскурсії по виноградниках з дегустацією вина. Все це залишить незабутні враження у кожного.

Зиму тут вважають сезоном активного відпочинку, адже Троодос ідеально підходить для катання на лижах і сноубордах, а величезна кількість музеїв дозволяє не нудно провести залишок доби. Багато туристів вибирають саме такий спосіб відпочити і набратися енергії гір.

Весна ідеально підходить для того, щоб відправиться на острів Кіпр. Тоді ви зможете насолоджуватися цікавими походами, в яких побачите прекрасні дикі квіти і помилуєтеся красивою природою. Та й сезон купання відкривається досить рано, і хоча в березні ще прохолодно, туристи не упускають можливості скупатися.

0