Оренда скутерів на Кіпрі – ціни

Весело провести час на Кіпрі не складно, адже є маса способів урізноманітнити своє проведення часу. Наприклад, ви можете орендувати скутери і прокататися з коханою людиною по острові, при цьому вам не доведеться паритися в громадському транспорті або витрачати багато грошей на таксі. Ще один істотний плюс – можливість поїхати в будь-якому напрям і на необхідний час, адже з таксистами і автобусами такої розкоші вам не бачити.

Яскраві моторолери – це найбільш зручний і недорогий засіб пересування на острові. Головне питання у відпочиваючих – скільки ж це коштує? Залежно від термінів оренди ціни істотно відрізняються. Наприклад , на один день скутер можна орендувати за ціною від 15 євро, якщо ж ви вирішили взяти його на тиждень, то щоденна оплата буде значно нижче і складе від 10 євро і навіть нижче. Якщо вам не залежить на тому, щоб скутер був новеньким і привабливим, то можна додатково заощадити і орендувати побитий скутер.

Варто бути обережними, так як кіпріоти вельми лихі водії!

Не забувайте і про те, що навіть після отримання прайсу на оренду скутера, ви можете ще поторгуватися на касі, так як кіпріоти народ поступливий і такий спосіб заощадити досить популярний на острові.

0