Замок Колоссі в Лімассолі

Дуже часто туристи вибирають для свого відпочинку на острові Кіпр саме веселе і безтурботне місто Лімассол. Саме тут вас чекають найчистіші пляжі, смачна кіпріотська кухня і маса цікавих розваг. Але все ж варто ретельно планувати свій відпочинок, щоб заповнити його цікавими екскурсіями і подорожами. Ми пропонуємо вам відвідати один з найвідоміших замків на Кіпрі – Колоссі.

Це не просто старий замок, він є одним з найбільш знаменитих на острові і щоб до нього дістатися, вам знадобиться проїхати всього 10 кілометрів на захід від міста Лімассол. Цей архітектурний пам’ятник звели ще на початку 13 століття, з жовтуватого вапняку, після наказу короля Єрусалимського королівства. Замок став прекрасним зразком середньовічної військової архітектури. Хоча в 15 столітті його ще раз перебудували, і тільки після цього він отримав свій сучасний вигляд.

Сьогодні у туристів є можливість насолодиться чудовим видом на околиці з оглядового майданчика замку, а також прогулятися по добре збереженим в підвалах до сьогодні винних льохах лицарів Ордена Святого Іоанна. Саме в цьому місці і з’явилося вперше найбільш популярне кіпрське вино – Коммандарія.

Біля замку ростуть просто чудові цитрусові плантації. Крім того, не варто забувати, що Замок Колоссі став дуже відомим і завдяки цукровій фабриці. Адже це найкращий цукровий завод на острові Кіпр.

0