Аматус – ідеальне місце для відпочинку

Один з найбільш древніх міст на острові Кіпр – Аматус. Від нього сьогодні залишилися тільки руїни, прогулятися по яких можна на березі моря приблизно в п’яти кілометрах від міста Лімасол. Виникло це поселення ще за тисячоліття до нашої ери і протягом шістнадцяти століть процвітало, що й зробило його таким прекрасним.

У сьомому столітті нашої ери місто Аматус було зруйноване арабами. Але це не було заключним руйнуванням . Повне знищення припало на прибуття в ці місця Річарда Левове Серце, який висадився на березі в 1191 році.

У цьому місці багато років працювали археологи, в наш час відкрили базиліку ранньої християнської епохи, розвалені купальні і старі системи водопроводу, а також давнє святилище Афродіти. На жаль, всі знахідки збереглися дуже слабо, але все ж справляють враження на відвідувачів міста.

У наш час околишнє узбережжі затоки Аматус вже багато років є шикарним курортним районом. Його іноді навіть називають «кіпрською Рів’єрою», яка прославлена пляжами на кілька кілометрів з найчистішими пісками, прекрасною погодою протягом усього року і величезною кількістю першокласних готелів, які знаходяться в оточенні красивих ресторанів і різноманітних нічних клубів.

0