Хвилювання в сторону: розлив нафти біля берегів Кіпру не загрожує курортам

Біля берегів півострова Карпас або Карпасія, як його ще називають, який знаходиться в північно-східній частині Кіпру, 100 тонн нафти з судна потрапили у воду. Це сталося 16 липня, коли судно, яке доставляло паливо на електростанцію (незаконно побудовану) на окупованій території Кіпру втратило контроль.

На жаль, розмір плями не маленький і досяг семи кілометрів. До акваторії, в якій це сталося, відноситься округ Фамагуста, а також досить популярні у туристів райони Протарас і Паралімні. З департаменту, відповідальний за питання захисту навколишнього середовища торгового флоту Республіки Кіпр Янніс Ефстратіу відразу виступив з важливою заявою, яка підтвердила, що ця пляма не несе ніякої загрози курортним районам острова.

Крім того, влада Кіпру уважно простежила за розвитком ситуації і підготувала ретельні плани, які повинні б були допомогти при виникненні критичної ситуації. Ліквідація витоку нафти проведена досить якісно і оперативно, тому ви можете з радістю планувати свій відпочинок на Кіпрі і не хвилюватися про якісь наслідки розливу нафти. Ми ж будемо сподіватися, що в майбутньому людські помилки не будуть залишати сліду на нашій природі .

0