На жаль, інтерес туристів до острова Кіпр і країн Близького Сходу впав на 47 %

Напевно багато хто мріє про відпочинок на сонячних пляжах острова Кіпр, але все ж варто констатувати такий неприємний факт, як значне зниження інтересу туристів до відвідування Кіпру та країн Близького Сходу, в процентному співвідношенні з минулим роком, воно досягає 47 %.

Якщо спиратися на дані однієї з систем пошуку готелів, то найбільше падіння інтересу припадає на Ліван (79 %). Кіпр таке зниження інтересу також зачепило досить конкретно, а точніше воно досягло 55 %. Якщо говорити про решту курортних країн, то це ще Ізраїль (38 %) і Туреччина (31 %).

Перешкодити такій неприємній ситуації не зуміли навіть зниження цін. Наприклад, в місті Пафон було відзначено 15-процентне зниження вартості на розміщення гостей, в порівнянні з цінами попереднього року.

Але на нашу думку Кіпру ще не час розчаровуватися, тому що величезна кількість людей все ще мріють про відпочинок на цьому сонячному острові і обов’язково здійснять ці бажання. Адже, це відмінне місце, як для сімейного відпочинку або романтичної поїздки, так і для активного і веселого відпочинку для молоді.

0