Кіпр спростив отримання громадянства

Сьогодні є гарна новина для тих, хто мріє стати громадянином сонячного острова, адже уряд Кіпру зробив поблажки інвесторам в економіку країни.

Острів Кіпр готовий прийняти вас і надати громадянство, якщо ви є вкладником їх банку. Це трапилося, як результат останніх подій, коли було втрачено багато інвестицій. Таку заяву зробив сам президент країни.

На громадянство тепер можуть розраховувати ті, хто після кризи на Кіпрі, вирішив інвестувати в економіку острівної держави 3 мільйони євро. Варто відзначити, що раніше вкладники також отримували громадянство, але тоді сума була набагато вища, а точніше – 10 мільйонів євро.

Ми пропонуємо вам згадати, що Європейський союз позичив Кіпру 10 мільярдів євро за умови реструктуризації банків на острові. Таким чином «хорошим банком» має стати Bank of Cyprus, який прийматиме склади з другого за розміром на острові – Laiki Bank, розмір яких досягає 100 тисяч євро, що будуть в повній безпеці. Якщо ж мова йде про більш великі вклади, то в обох банках вони будуть оподатковані. За розрахунками саме такий механізм має залучити до острівної країни близько 4,2 мільярда євро.

0