Кіпр і тимчасовий вид на проживання на острові

Отримати дозвіл на тимчасове працевлаштування та проживання на Кіпрі поширюється на іноземних менеджерів і директорів компаній міжнародного бізнесу, статутний капітал яких повинен становити 171 000 євро і підтверджуватися одним з кіпріотський банків. При цьому є умови про мінімальну заробітну плату, яка у директора повинна становити 3420 євро, а у менеджерів 1710 євро, що в обов’язковому порядку відображається в контракті.

Також правом на роботу і проживання користуються службовці та фахівці, яких наймають в місцеві компанії. Але такий дозвіл видають тільки за умови, що на ці посади немає претендентів з боку місцевого населення.

Школярі та студенти отримують дозвіл на проживання та роботу при проходженні навчання в початковій і середній школах, а також у вищих навчальних закладах Кіпру.

В якості візитера вид на проживання можуть отримати не займаються ніяким видом діяльності і непрацюючі іноземці, але для цього потрібно постійне місце проживання і джерело доходу поза островом Кіпр.

Особи, які отримали посвідку на проживання, все ж повинні пам’ятати, що у разі відсутності на Кіпрі більше трьох місяців такий дозвіл на проживання втрачає свою силу. Щорічного підтвердження вимагає статус візитера.

0