Кіпр і особливості будівництва на острові

Ні для кого не буде новиною, що Кіпр знаходиться в зоні сейсмічної небезпеки, що означає – будівництво тут має відбуватися з урахуванням усіх необхідних вимог до третього класу сейсмічності. Це стало причиною того, що на сонячному острові початок значно переважати каркасне будівництво. Якщо говорити точніше, то такий вид будівництва має на меті створення міцного залізобетонного монолітного каркасу, який і виконує роль несучого елемента.

Саме це і стало головною особливістю, яка вносить різноманітні незвичні для нас елементи в будівництво нерухомості на острові Кіпр. Якщо говорити більш точно про особливості будівництва, то в більшості випадків ви помітите їх усередині будівель, а точніше – це виступаючі колони, балки, які товщі цегляного заповнення прорізу, що й стає їх причиною виступання всередину будинку. Саме така особливість має бути присутня, так як це запорука вашої безпеки в майбутньому. Можемо навіть звернути увагу на те, що відсутність таких елементів у будівлях на Кіпрі повинно вас насторожити, оскільки будівля без виступаючих колон може бути побудовано з порушенням основних правил технології.

В принципі ми розповіли вам про основні особливості будівництва нерухомості на Кіпрі, тому тепер залишається тільки нагадати – будьте уважні при покупці!

0