Іноземці отримали більше можливостей для інвестування на Кіпрі

Влада Кіпру вирішили змінити законодавство заради збільшення інвестицій в нерухомість острова. Якщо говорити більш точно, то тепер громадяни країн, які не входять в Європейський союз, мають можливість купити більше одного об’єкта.

Таке рішення уряд зробив після успішного залучення інвестицій з трьох країн, що стало причиною нового розгляду законопроекту. Такі зміни означають, що тепер інвестори з країн, що не входять до Євросоюзу, можуть купити два житлових об’єкта, але з умовою, що буде можливість їх об’єднання, наприклад, дві квартири із загальним підлогою та стелею.

Закон, крім купівлі двох житлових одиниць, дозволяє інвесторам придбати один житловий об’єкт, а другий офісний або торговий. При цьому є обмеження в площі, воно повинно становити 10 кв. м. і 250 кв. м. відповідно.

Завдяки таким змінам у законодавстві, на Кіпрі з’явилася велика кількість інвесторів у нерухомість з Китаю, після міжнародної виставки нерухомості в Пекіні, яка проходила у вересні. Крім того, це можливість для українців придбати нерухомість на Кіпрі за своїм смаком.

0